Emote War
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Emote War


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Тема за новаци

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
bodyzy
Администратор
Администратор
bodyzy


Брой мнения : 41
Join date : 15.01.2008
Age : 30
Местожителство : Горна Оряховица

Тема за новаци Empty
ПисанеЗаглавие: Тема за новаци   Тема за новаци Icon_minipostedЧет 17 Яну 2008, 5:37 am

Emote War е Online игра в която ти си притежател на земя която можеш да застрояваш и полочаваш повече ресурси когато някой посети профила ти. В играта можеш да си купуваш различни оръжия, слаби и силни. Предметите с които можеш да модваш твоят герой са меч, щит и крила. Също така можеш да тренираш твоят герой и да вдигаш неговата атака, защита и ловкост. В играта може да се биеш с други играчи да ходиш на лов и да работиш на постоянна работа която ти дава дадени ресурси всеки ден. Можеш да взимаш допълнителни ресурси като разпространяваш линкът към твоя профил.

В менюто от ляво виждаме:
"Твоето Имение" - Това е опция за разглеждане на вашето "имение" или вашите постройки. Най-отгоре има снимка на вашия герой,а най-отдоло има информация за нивото в което сте,силата,защитата и ловкостта ви. Под снимката на земите ви се намира вашия "линк за разпространение". Ако някой кликне на този линк вие получавате ресурс,който зависи от броя на къщите ви.

"Построй сграда" - Опция за построяване на сгради,който ви дават определени ресурси при посещение на човек линка за разпространение.

"Тренирай" - Тук може да тренирте вашата сила,защита,ловкост или да напълните вашето здраве. Всяко ниво сила,защита или ловкост се изглашта в храна,като се вдига с по 2 храна всеки път.

"Инвентар" - Тук виждате вашите предмети - мечове,щитове или крила. От тук може да ги продадете,активирате и съответно деактивирате.

"Магазин" - Това е магазин,от които можеш да си купиш мечове,брони и крила. На всички предмети има информация за тяхните бонуси и колко струват,ако имате достатъчно пари да купите съответния предмет поднего се изписта "Купи"

"Ловуване" - Това е работа при която се печели "храна". Количеството храна зависи от вашето ниво и времето за което се извършва ловуването.
Времето може да е от 15 до 120 минути. След изтичането на това време вие получавате писмо с информация за събраната храна и добития опит.

***

Пот това меню се намират:"Ресурси","Герой","Предмети" и "Имоти".

"Ресурси" - Тук са вашите ресурси,които притежаване вмомента:
Злато Тема за новаци Goldyb0
Дърво Тема за новаци Woodjh8
Метал Тема за новаци Metalvt3
Храна Тема за новаци Foodoj3
Диаманти Тема за новаци Diamondfa0

"Герой" - Тук се намира информация за вашето ниво,умения и здравето ви.

"Предмети" - Тук се намира информация за бонусите,които дават вашите меч,щит и крила.

"Имоти" - Информация за вашите бонуси,които ще получавате при всяко едно кликване на линка ви за разпространение,който се намира в "Твоето Имение" под снимката на земите ви.


Последната промяна е направена от на Сря 23 Яну 2008, 5:45 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
https://emotewar.forumotion.com
SpaRtaNecA
Модератор
Модератор
SpaRtaNecA


Брой мнения : 27
Join date : 22.01.2008
Age : 28
Местожителство : RaDneVo

Тема за новаци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за новаци   Тема за новаци Icon_minipostedВто 22 Яну 2008, 1:39 pm

Цитат :
Emote War е Online игра в която ти си притежател на земя която можеш да застрояваш и полочаваш повече ресурси когато някой посети профила ти....
bodyzy cheers найстина това е много-полезно, но аз отдавна съм в "бизнеса" не че съм постигнал нещо но.... Very Happy
Върнете се в началото Go down
bodyzy
Администратор
Администратор
bodyzy


Брой мнения : 41
Join date : 15.01.2008
Age : 30
Местожителство : Горна Оряховица

Тема за новаци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за новаци   Тема за новаци Icon_minipostedСря 23 Яну 2008, 4:46 am

SpaRtaNecA написа:
bodyzy написа:
Emote War е Online игра в която ти си притежател на земя която можеш да застрояваш и полочаваш повече ресурси когато някой посети профила ти...
bodyzy cheers найстина това е много-полезно, но аз отдавна съм в "бизнеса" не че съм постигнал нещо но.... Very Happy
Мерси,но тази тема ще е много по дълга. Написал съм част от информацията,която мисля да напиша,но и вие трябва да ми помогнете в това-като пишете информация в други теми или създавате други теми.
Върнете се в началото Go down
https://emotewar.forumotion.com
SpaRtaNecA
Модератор
Модератор
SpaRtaNecA


Брой мнения : 27
Join date : 22.01.2008
Age : 28
Местожителство : RaDneVo

Тема за новаци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за новаци   Тема за новаци Icon_minipostedСря 23 Яну 2008, 7:36 am

написал си най-важното Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
phantoml
Модератор
Модератор



Брой мнения : 56
Join date : 17.01.2008
Местожителство : Варна при почернялото мореее

Тема за новаци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за новаци   Тема за новаци Icon_minipostedПет 25 Яну 2008, 2:50 am

Има и друго то е към правилата,но то е едно и решик че няма смисал да правя нова тема за едно правило на играта така,4е :
!) Забранено е да се играе с Повече от 1 Регистрация !(за братя и сестри това е позволено,но до 2-3 регистрации Exclamation )
Върнете се в началото Go down
http://l2.noobwars.gr/
phantoml
Модератор
Модератор



Брой мнения : 56
Join date : 17.01.2008
Местожителство : Варна при почернялото мореее

Тема за новаци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за новаци   Тема за новаци Icon_minipostedСъб 02 Фев 2008, 11:08 pm

За да атакуваш определен човек можеш да използваш командата : http://emotewar.com/atack.php?go=atacks&user= (и след = пишеш името на играча който искаш да атакуваш)
Върнете се в началото Go down
http://l2.noobwars.gr/
jklu
Супер потребител
Супер потребител



Брой мнения : 107
Join date : 24.02.2008

Тема за новаци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за новаци   Тема за новаци Icon_minipostedНед 24 Фев 2008, 10:21 am

phantoml написа:
За да атакуваш определен човек можеш да използваш командата : http://emotewar.com/atack.php?go=atacks&user= (и след = пишеш името на играча който искаш да атакуваш)

Много ти благодаря че написа тази информация - аз я разпространявам чрез skype. lol!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тема за новаци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за новаци   Тема за новаци Icon_miniposted

Върнете се в началото Go down
 
Тема за новаци
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Emote War :: Emote war :: Emote war-
Идете на: