Emote War
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Emote War


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Въпроси

Go down 
+9
aksell
hArd
Inka{L}Richie
house
AssFuck
desi_spais
SpaRtaNecA
phantoml
bodyzy
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
jklu
Супер потребител
Супер потребител



Брой мнения : 107
Join date : 24.02.2008

Въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 2 Icon_minipostedНед 24 Фев 2008, 10:35 am

phantoml написа:
jklu написа:
aksell написа:
Em az shte pitam kav e smisala ot lovkosta
! i kade moga da si nameriq rabota

Аз мисля че ловкоста и защитата са най-важни.Атаката ти трябва,за да взимаш повече злато когато атакуваш.

атака-защита-ловкост и ве4е другите не ги знам Smile атаката е най важна и другите след това както съм ги подредил

Не знам , защото когато се регистрирах в emotewar един подребител от по-горно ниво ми каза че ловкоста е най-важна.Все пак благодаря че ми каза.
Върнете се в началото Go down
phantoml
Модератор
Модератор



Брой мнения : 56
Join date : 17.01.2008
Местожителство : Варна при почернялото мореее

Въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 2 Icon_minipostedНед 24 Фев 2008, 10:36 am

jklu написа:
phantoml написа:
jklu написа:
aksell написа:
Em az shte pitam kav e smisala ot lovkosta
! i kade moga da si nameriq rabota

Аз мисля че ловкоста и защитата са най-важни.Атаката ти трябва,за да взимаш повече злато когато атакуваш.

атака-защита-ловкост и ве4е другите не ги знам Smile атаката е най важна и другите след това както съм ги подредил

Не знам , защото когато се регистрирах в emotewar един подребител от по-горно ниво ми каза че ловкоста е най-важна.Все пак благодаря че ми каза.

За битка е така , но за класацията не Smile
Върнете се в началото Go down
http://l2.noobwars.gr/
jklu
Супер потребител
Супер потребител



Брой мнения : 107
Join date : 24.02.2008

Въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 2 Icon_minipostedНед 24 Фев 2008, 10:38 am

phantoml написа:
jklu написа:
Искам да питам нещо - защо когато искам да спамя в книгата за гости не ми дава , а виждам че другите са спамили ? Защо така ? Моля ви отговорете ми че вече pale bom scratch

Може би твърде бързо пращеш съобщенията или просто използваш : http:// което е имунизирано под функцията спам Smile(или използваш нещо подобно Very Happy )

Отново ти благодаря ти си най-добрия модератор. Very Happy
Върнете се в началото Go down
jklu
Супер потребител
Супер потребител



Брой мнения : 107
Join date : 24.02.2008

Въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 2 Icon_minipostedНед 24 Фев 2008, 10:38 am

phantoml написа:
jklu написа:
phantoml написа:
jklu написа:
aksell написа:
Em az shte pitam kav e smisala ot lovkosta
! i kade moga da si nameriq rabota

Аз мисля че ловкоста и защитата са най-важни.Атаката ти трябва,за да взимаш повече злато когато атакуваш.

атака-защита-ловкост и ве4е другите не ги знам Smile атаката е най важна и другите след това както съм ги подредил

Не знам , защото когато се регистрирах в emotewar един подребител от по-горно ниво ми каза че ловкоста е най-важна.Все пак благодаря че ми каза.

За битка е така , но за класацията не Smile

Но за класацията трябва да имаш и сгради нали така?
Върнете се в началото Go down
phantoml
Модератор
Модератор



Брой мнения : 56
Join date : 17.01.2008
Местожителство : Варна при почернялото мореее

Въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 2 Icon_minipostedНед 24 Фев 2008, 10:47 am

jklu написа:
phantoml написа:
jklu написа:
phantoml написа:
jklu написа:
aksell написа:
Em az shte pitam kav e smisala ot lovkosta
! i kade moga da si nameriq rabota

Аз мисля че ловкоста и защитата са най-важни.Атаката ти трябва,за да взимаш повече злато когато атакуваш.

атака-защита-ловкост и ве4е другите не ги знам Smile атаката е най важна и другите след това както съм ги подредил

Не знам , защото когато се регистрирах в emotewar един подребител от по-горно ниво ми каза че ловкоста е най-важна.Все пак благодаря че ми каза.

За битка е така , но за класацията не Smile

Но за класацията трябва да имаш и сгради нали така?

Да но те са по назад при подреждането . Основното е атка-защита-ловкост и ресурсите ти дават точки, но не се сещам кое е по добре сгради или ресурси Smile
Върнете се в началото Go down
http://l2.noobwars.gr/
D_A_P
Редовен
Редовен
D_A_P


Брой мнения : 48
Join date : 22.02.2008
Age : 31
Местожителство : Пазарджик

Въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 2 Icon_minipostedНед 24 Фев 2008, 1:53 pm

Аз уш успях да си направя клан и сега като влизам в "Клан" ми пише "Кланът не съществува!!!" как да унищожа клана си ако вобще съм го направил и къде е това "Унищожи клана"

И имам и друг въпрос защо ранга ми спадна в форума като видях affraid направо Suspect
Върнете се в началото Go down
jklu
Супер потребител
Супер потребител



Брой мнения : 107
Join date : 24.02.2008

Въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 2 Icon_minipostedПон 25 Фев 2008, 1:54 am

phantoml написа:
jklu написа:
phantoml написа:
jklu написа:
phantoml написа:
jklu написа:
aksell написа:
Em az shte pitam kav e smisala ot lovkosta
! i kade moga da si nameriq rabota

Аз мисля че ловкоста и защитата са най-важни.Атаката ти трябва,за да взимаш повече злато когато атакуваш.

атака-защита-ловкост и ве4е другите не ги знам Smile атаката е най важна и другите след това както съм ги подредил

Не знам , защото когато се регистрирах в emotewar един подребител от по-горно ниво ми каза че ловкоста е най-важна.Все пак благодаря че ми каза.

За битка е така , но за класацията не Smile

Благодаря ти ще започна да

Но за класацията трябва да имаш и сгради нали така?

Да но те са по назад при подреждането . Основното е атка-защита-ловкост и ресурсите ти дават точки, но не се сещам кое е по добре сгради или ресурси Smile


Благодаря ти много.Ще започна сериозно да study играта.
Върнете се в началото Go down
jklu
Супер потребител
Супер потребител



Брой мнения : 107
Join date : 24.02.2008

Въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 2 Icon_minipostedПон 25 Фев 2008, 1:57 am

D_A_P написа:
Аз уш успях да си направя клан и сега като влизам в "Клан" ми пише "Кланът не съществува!!!" как да унищожа клана си ако вобще съм го направил и къде е това "Унищожи клана"

И имам и друг въпрос защо ранга ми спадна в форума като видях affraid направо Suspect

И други хора се оплакват в книгата за гости с това "Клана не съществува" лично аз не знам защо е така , защото на мен никога не ми е ставало.А това "Унищожи клана" е над емотиконата ти.
Това че ранга ти е спаднал мисля че е защото не пишеш мнения или заради друго.
Върнете се в началото Go down
ivveniv
Редовен
Редовен
ivveniv


Брой мнения : 29
Join date : 19.02.2008

Въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 2 Icon_minipostedСря 27 Фев 2008, 9:03 am

Искама да питам защо завладяването в играта не действа като дам линка който е показан и който цъкне казва, че му изписва Page cannot found.Моля ви оправете го.
Върнете се в началото Go down
house
Новак
Новак



Брой мнения : 6
Join date : 06.02.2008

Въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 2 Icon_minipostedСря 27 Фев 2008, 9:16 am

ivveniv написа:
Искама да питам защо завладяването в играта не действа като дам линка който е показан и който цъкне казва, че му изписва Page cannot found.Моля ви оправете го.
да и на мен не ми работи то сигорно на си4ки не работи ама да си кажа мнението Laughing Laughing lol! lol!
Върнете се в началото Go down
jklu
Супер потребител
Супер потребител



Брой мнения : 107
Join date : 24.02.2008

Въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 2 Icon_minipostedСря 27 Фев 2008, 10:49 am

house написа:
ivveniv написа:
Искама да питам защо завладяването в играта не действа като дам линка който е показан и който цъкне казва, че му изписва Page cannot found.Моля ви оправете го.
да и на мен не ми работи то сигорно на си4ки не работи ама да си кажа мнението Laughing Laughing lol! lol!

Да защо като се опиташ да влезеш и не може ? А защо не ти показва картинката ? Neutral
Върнете се в началото Go down
jklu
Супер потребител
Супер потребител



Брой мнения : 107
Join date : 24.02.2008

Въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 2 Icon_minipostedПет 29 Фев 2008, 10:44 am

jklu написа:
house написа:
ivveniv написа:
Искама да питам защо завладяването в играта не действа като дам линка който е показан и който цъкне казва, че му изписва Page cannot found.Моля ви оправете го.
да и на мен не ми работи то сигорно на си4ки не работи ама да си кажа мнението Laughing Laughing lol! lol!

Да защо като се опиташ да влезеш и не може ? А защо не ти показва картинката ? Neutral

Някой ще ми отговори ли ?
Върнете се в началото Go down
D_A_P
Редовен
Редовен
D_A_P


Брой мнения : 48
Join date : 22.02.2008
Age : 31
Местожителство : Пазарджик

Въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 2 Icon_minipostedПет 29 Фев 2008, 1:58 pm

jklu написа:
jklu написа:
house написа:
ivveniv написа:
Искама да питам защо завладяването в играта не действа като дам линка който е показан и който цъкне казва, че му изписва Page cannot found.Моля ви оправете го.
да и на мен не ми работи то сигорно на си4ки не работи ама да си кажа мнението Laughing Laughing lol! lol!

Да защо като се опиташ да влезеш и не може ? А защо не ти показва картинката ? Neutral

Някой ще ми отговори ли ?
ДА НАИСТИНА И АЗ ИСКАМ ДА ЗНАМ ОТГОВОРА lol! lol! lol! Question Question confused

И искам да добавя ловкоста е за да ловите повече плячка ако не сте забелязали да ви кава.За това ловкоста според мен е доста важна Idea lol!
Върнете се в началото Go down
jklu
Супер потребител
Супер потребител



Брой мнения : 107
Join date : 24.02.2008

Въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 2 Icon_minipostedСъб 01 Мар 2008, 1:48 am

D_A_P написа:
jklu написа:
jklu написа:
house написа:
ivveniv написа:
Искама да питам защо завладяването в играта не действа като дам линка който е показан и който цъкне казва, че му изписва Page cannot found.Моля ви оправете го.
да и на мен не ми работи то сигорно на си4ки не работи ама да си кажа мнението Laughing Laughing lol! lol!

Да защо като се опиташ да влезеш и не може ? А защо не ти показва картинката ? Neutral

Някой ще ми отговори ли ?
ДА НАИСТИНА И АЗ ИСКАМ ДА ЗНАМ ОТГОВОРА lol! lol! lol! Question Question confused

И искам да добавя ловкоста е за да ловите повече плячка ако не сте забелязали да ви кава.За това ловкоста според мен е доста важна Idea lol!

Ловкоста също е важна и в битката .
Върнете се в началото Go down
D_A_P
Редовен
Редовен
D_A_P


Брой мнения : 48
Join date : 22.02.2008
Age : 31
Местожителство : Пазарджик

Въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 2 Icon_minipostedНед 02 Мар 2008, 5:15 am

Кога ще има подобрения в играта.Споменавате го чат пат ама аз лично още не виждам разлика.Има цал куп предложения какво чакате още незнам lol! Exclamation
Върнете се в началото Go down
jklu
Супер потребител
Супер потребител



Брой мнения : 107
Join date : 24.02.2008

Въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 2 Icon_minipostedНед 02 Мар 2008, 7:13 am

D_A_P написа:
Кога ще има подобрения в играта.Споменавате го чат пат ама аз лично още не виждам разлика.Има цал куп предложения какво чакате още незнам lol! Exclamation

Ако не си разбрал играта има нов сървър - там са подобренията ето го и сървара - http://csoft.up.md/emotewar . http://csoft.up.md/image/jklu/1.jpg <------- влезте тук моля ви
Smile
Върнете се в началото Go down
jklu
Супер потребител
Супер потребител



Брой мнения : 107
Join date : 24.02.2008

Въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 2 Icon_minipostedПон 03 Мар 2008, 12:35 pm

jklu написа:
D_A_P написа:
Кога ще има подобрения в играта.Споменавате го чат пат ама аз лично още не виждам разлика.Има цал куп предложения какво чакате още незнам lol! Exclamation

Ако не си разбрал играта има нов сървър - там са подобренията ето го и сървара - http://csoft.up.md/emotewar . http://csoft.up.md/image/jklu/1.jpg <------- влезте тук моля ви
Smile

Влизаите много ви моля !!!
Върнете се в началото Go down
desi_spais
Потребител
Потребител
desi_spais


Брой мнения : 14
Join date : 30.01.2008
Местожителство : Sofia

Въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 2 Icon_minipostedЧет 06 Мар 2008, 7:40 am

flower Който знае да напише за новия вариянт на играта,защото някои явно са по информирани.Затова и написах нова тем-модератора и админите да решат дали да остане. flower
Върнете се в началото Go down
ilia123
Бебче
Бебче



Брой мнения : 1
Join date : 14.06.2008

Въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 2 Icon_minipostedСъб 14 Юни 2008, 2:09 pm

Hora kato vi pi6e klana ne su6testvuva to ima 1 link koito sam namerih.Moga da vi opravq klana system mai ne go vishdam pi6a system v useri a toi geroq mu ne e razvit.Pi6ete mi ili na li4no suob6tenie v emotewar 1,ili tuka makar da ne vlizam mnogo lol! confused
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 2 Icon_miniposted

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Emote War :: Emote war :: Въпроси-
Идете на: